Anasayfa Alfabetik Üyeler Hakkımızda
    Home Alphabetical About Members   
  Akkaş Pansiyon
ODALARFOTOĞRAFLARÇEVRENASIL GELİNİR?
Gökova Körfezinin eşsiz güzellikteki Mazı Sahilinde bozulmamış doğası ve insanıyla aile işletmesi olarak hizmet veren Akkaş Pansiyonda "Hizmette sınır yoktur" Pansiyonumuz denize 150 metre mesafede olup, portakal ağaçlarının gölgesinde huzur dolu bir tatil için idealdir.
http://www.greenoptimistic.com/2008/02/06/how-to-build-a-stirling-engine-from-a-can-in-your-kitchen/ Akkaş Pansiyonda Sabah kahvaltilarinda sınırsız çay - kahve, ev reçelleri, sizin için özel olarak temin edilen hakiki bal, taptaze yumurta, zeytin, zeytin yağı, kendi bahçemizde yetişen organik domates, salatalık, nane, kekik ve çeşit çeşit peynirler sunulur. Öğle ve akşamları arzunuza göre yemekler pişer, kendi tuttuğumuz balıklardan yiyebilirsiniz. Aktiviteler: Akkaş Pansiyonda bangır bangır müzikler, aşırı kalabalık ararsanız bulamazsiniz. Ama arzu ederseniz bunun için Bodruma giden araçlardan birisine binerek bu isteğinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz teknemizle yakın koyları gezebilir, geceleri gökyüzünde ne kadar çok yıldız oldugunu farkedebilirsiniz. Tertemiz denizimizde yüzerken denizin altında eski uygarlıkların kalıntılarını görebilir, modern dünyanın insanı nasıl da yabancılaştırdığını daha çok hissedersiniz. Buraya yalnız ya da dostlarinizla gelmenizde hiç fark olmadığını kısa zaman içinde farkedebilir, dönüşünüzde bir dahaki gelişinize kadar yeni dostlarınızın sizi, sizin onları özleyeceğinizi düşünürsünüz. AKKAŞ SEYAHAT İsmail akkaş :özel seyahatleriniz itinayla gerçekleştirilir. Aracımız hertürlü konfora sahiptir. Koltuklarımız sigortalıdır. Wolkswagen klimalıdır!İRTİBAT TLFN:05425618542 Fiyatlarimiz: Kisi basi kahvaltı (köy kahvaltısı) dahil 30 TL veya iki kişi 50 TL kahvaltı dahil Tam pansiyon (üç öğün yemek) 50 TL/ Kişi başı. (içeçekler hariç)

ODALAR
ODALARFOTOĞRAFLARÇEVRENASIL GELİNİR?
Tertemiz kar gibi çarşaflar, pırıl pırıl duş-wc, klimalı odalarımız her gün sizleri rahatsız etmeden itinayla temizlenir.

İnternetMinibarUydu AntenPlajTeras
JakuzziRoom Service
Kumbala balığının lezzetini biliyor musunuz?
ODALARFOTOĞRAFLARÇEVRENASIL GELİNİR?
Hurma Yalısı Mazı Köyü Pansiyonumuzun bahçesi
Hurma Sahili Ilgın Koyu

Tekneyle yakın koylara gidiyoruz

Akkaş Pansiyonda hizmette sınır yoktur


ÇEVRE
ODALARFOTOĞRAFLARÇEVRENASIL GELİNİR?
Çevremizde değişik güzelliklere sahip irili ufaklı koylar bulunmaktadır. Teknemizle bu koyları gezebilirsiniz.

NASIL GELİNİR?
ODALARFOTOĞRAFLARÇEVRENASIL GELİNİR?
Güvercinlikten Mumcular istikametine sapın. Mumcular'dan sonra Yeniköy üzerinden Yukarı Mazı ve müteakiben Aşağı Mazı'ya ulaşın. İşte Akkaş Pansiyon.
Rehberimiz Mumcular ve çevresinde yaşayan herkese açık olup katılım ücretsizdir. Mumcular Rehberine üye olarak size özel sayfanızda tanıtım yazı ve resimlerinize yer verebilir, yaşadığınız yöreyi ve çeşitli etkinliklerinizi internet aracılığıyla dünyaya duyurabilirsiniz
GoogleMap Haritalarını Nasıl Kullanabilirin? Tıklayın

 

3983. kere ziyaret edilmiştir.

 

İletişim
Akkaş Pansiyon hakkında düşündükleriniz veya sormak istediklerinizi aşağıdaki formu doldurup gönderebilirsiniz.

Adı Soyadı :

e-mail :
 ileti     :